Cesta za pánem

23. prosince 2009 v 11:46 | ada.cat |  Pejsek vypráví
Jak jsem již říkala, měly jsme s paničkou první den a noc za sebou. Panička než odešla druhý den do práce všechny věci dala do výšky, kdyby mě napadlo něco rozkousat, ale já jsem slušná psí slečna a lidem co mi pomáhají přece nebudu ničit věci. Jediné, co se mi přihodilo bylo to, že jsem se vykakala na koberec. Byla jsem ještě malá a byla jsem ten den dlouho sama a z tolika dojmů jsem měla trošku problém v bříšku.
Panička přijela z práce a mě pohladila, lívanec na kobeci jako kdyby neviděla, vyvedla mě ven vyvenčit, hodně mě pochválila a až teprve uklidila to moje nešťastné nadělení.
Bála jsem se, že se bude zlobit, křičet, nebo že budu bita, ale ona opravdu dělala že to nevidí.

Vyrazily jsme na tramvaj, to jsem se nebála už jsem tramvají jela, jen jsem paničku hodně táhla, protože jsem se těšila na dobrodružství. Pak jsme jely metrem a panička měla starost abych si neskřípla drápek na eskalátoru a tak mi před vystupováním řekla abych skočila a já poslechla.

Na Wilsoňáku jsme musely čekat, vlak měl chvíli zpoždění, pak jsme nastoupily a jely. Chovala jsem se statečně a docela slušně, jen v Nymburce jsem vrazila hlavu do tašky nějaké cizí paní a polámala jsem jí kytky. To mě panička pleskla po zadnici až jsem pískla, ale od té doby teda kytky nejím. Jinak, jsem se každému líbila a cesta proběhla v pohodě.

V Lázních Bělohrad měl na nás čekat pán, ale někde se zapovídal a než jsme se ho dočkaly, tak jsem vyhrabala v parku v trávníku díru, že jsem tam schovala celou hlavu.

Najednou přijelo auto, v něm seděl muž s knírkem a já jsem se mu moc líbila. Když mě dovezl do chaloupky, pustil mě na zahradě a já jsem měla tolik nových dojmů... musela jsem přečíst co je napsáno od psích kamarádů u plotu, prohnat kosáka pod třešní a prohlédnout si byt, jestli tam budu mít pohodlí. Bylo to všechno, jak jsem si přála, pán mě hladil, panička taky, na hraní jsem měla děti od sousedů a pána s míčkem. Bezva, tady mi bude dobře.

Příštích pár týdnů jsem byla s pánem celý týden sama a panička přijížděla na víkend a vozila nám dobroty a pánovi rady, jak mě má cvičit.
Jsem chytrá psí slečna, všechny paniččiny výchovné metody jsem vyslechla a za dva měsíce si pána na chalupě pěkně vychovala.

Tady jsem se sousedovic Terezkou u naší chalupy na mém venkovním pelíšku, doma mám ještě jeden
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama