Jak jsem přišla ke svým pánům

11. prosince 2009 v 10:59 |  Pejsek vypráví
Pohodlně se posaďte, vyprávění začíná

Jsem fenka německého ovčáka a jmenuji se Blondi. Se svými pánečky už žiji skoro dva roky. Mám se dobře, jen kdyby ti dvounožci byli trochu víc vychovatelní. I když se snažím, některé věci je ne a ne naučit či odnaučit.

Když se ztratila ohaří slečna Bessinka, bylo paničce velmi smutno, psala inzeráty, výzvy, rozesílala fotografie a hledala v útulcích. jenže Bessinka se asi zaběhla někam kde nemají internet a nebo ten, kdo jí našel si ji okamžitě zamiloval a nechtěl jí vrátit.

Jednou zase panička hledala v psích útulcích, když se jí otevřela stránka psího útulku v Praze- Tróji... Panička se koukla na jednu stránku, druhou a z té třetí jsem na ni koukala já. I když to nebyla zrovna moje nejlepší fotografie, paničce jsem se líbila a okamžitě věděla že patříme k sobě. Zavolala do útulku jestli jsem volná a kdy si pro mě můře přijít, řekli jí že nejdříve v pátek.
Ještě před tím panička volala na chalupu pánovi, jestli by souhlasil s čtyřměsíčním štěnětem a pán, že ano, ale musí to být čistokrevný německý ovčák a né žádný amidor...
Panička mu tedy poslala mojí fotku MMS, jénže pán nosí brýle a z fotky na malém displeji mnoho neviděl. Jen mé veliké uši a trošinku rozcápnuté nohy a tak měl spoustu nevhodných řečí na mou osobu. Má panička však už byla pevně rozhodnutá a tak se ještě večer na mě jela podívat. Netušila však že mě stejně na živo neuvidí, protože v útulku se musí zachovávat domácí řád a panička přijela až po práci, takže pozdě.
Dosáhla tedy alespoň toho, že si domluvila s fešným ošetřovatelem že si mě druhý den ráno smí odvést domů.
Druhý den, panička sepsala v kanceláři náležité papíry o mém převzetí, zeptala se jestli už mám jméno aby mi nemotala hlavu jiným a hezký oštřovatel nás seznámil tak že mě v hala pustil z vodítka a já paničku málem porazila.Panička mě hladila, měla něco mokrého na tvářích co chutnalo slaně když jsem jí olízla a dokola opakovala Blondi, zlatíčko moje, Blondi...
Tato fotografie, byla na stránkách útulku, už tehdy panička věděla že patříme k sobě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama